presenteert:
Siebren Smink, Kristina Fuchs & Oene van Geel
3x Solo op de zolder van Splendor3x Solo door 3 performers die allen vertrekken vanuit hoogstpersoonlijke inspiratiebronnen en de eigen klankvoorstelling. Voor deze drie performances is de Splendorzolder de uitgekiende 'huiskamer' waar ze je uitnodigen om dit in intieme setting mee te maken.
Siebren Smink is gitarist en componist. Tussen alle projecten door heeft hij tijdens de laatste vijf jaar langzamerhand solo repertoire gecomponeerd voor gitaar. Etudes voor contrapunt, plectrum technieken en open snaren begonnen als oefening en werden langzaam een set muziek. Een beetje jazz, beetje improvisatie, beetje country en een hoop gitaar.
Kristina Fuchs jongleert met haar caleidoscopische stem in de jungle van stijlen met meesterschap. Soms klinkt ze licht en zilverachtig, soms donker en fluwelig, soms gek en vrolijk, maar altijd muzikaal en verleidelijk.
Vastberaden en virtuoos begeleidt ze zichzelf soms met elektronische en akoestische instrumenten. Ze is altijd op zoek naar nieuwe uitdagingen.
Oene van Geel speelt deze avond vanuit één idee dat zich langzaam zal ontvouwen naar wat zich dan ook maar aandient.
Siebren Smink - elektrische gitaar
Kristina Fuchs - zang
Oene van Geel - altviool
https://open.spotify.com/artist/01wYxgVk6ox58bni0tRh87